Weekend Football Fixtures

Here are this weekend's football fixtures.

Football

EFL LEAGUE TWO: Crawley Town v Cheltenham, Crewe Alexandra v Bradford City, Exeter City v Mansfield Town, Forest Green Rovers v Newport County, Northampton Town v Plymouth Argyle, Oldham Athletic v Colchester United, Port Vale v Cambridge United, Salford City v Leyton Orient, Scunthorpe United v Carlisle United, Stevenage v Macclesfield Town, Swindon Town v Morecambe, Walsall v Grimsby Town.

 

NATIONAL LEAGUE NORTH: Altrincham v Farsley Celtic, Bradford Park Avenue v AFC Telford United, Gateshead v Brackley Town, Gloucester City v York City, Guiseley v Curzon Ashton, Hereford v Boston United, Kidderminster Harriers v Alfreton Town, Kings Lynn Town v Darlington, Leamington v Blyth Spartans, Southport v Kettering Town, Spennymoor Town v Chester.

 

BETVICTOR PREMIER DIVISION: Ashton United v Matlock Town, Atherton Collieries v Nantwich Town, Basford United v Radcliffe, Buxton v Stalybridge Celtic, FC United v Morpeth Town, Gainsborough Trinity v Lancaster City, Grantham Town v Whitby Town, Hyde United v Stafford Rangers, Scarborough Athletic v Witton Albion, South Shields v Bamber Bridge, Warrington Town v Mickleover Sports.

 

BETVICTOR SOUTH EAST: Belper Town v Glossop, Carlton Town v Frickley Athletic, Chasetown v Ilkeston Town, Cleethorpes Town v Loughborough Dynamo, Leek Town v Sutton Coldfield Town, Newcastle Town v Wisbech Town, Spalding United v Market Drayton Town, Stamford v Sheffield, Stocksbridge Park Steels v Lincoln United, Worksop Town v Kidsgrove Athletic.

 

BETVICTOR NORTH WEST: Brighouse Town v Droylsden, City of Liverpool v Workington, Colne v Ossett United, Dunston v Runcorn Linnets, Marine v Pickering Town, Markse United v Widnes, Mossley v Kendal Town, Pontefract Collieries v Ramsbottom United, Prescot Cables v Tadcaster Albion, Trafford v Clitheroe.

 

BUILDBASE FA VASE QUALIFYING 1ST QUALIFYING ROUND: Abbey Hulton United v Tipton Town, AFC Blackpool v Redcar Athletic, Ashton Athletic v AFC Darwen, Avro v Selby Town, Bacup Borough v Grimsby Borough, Bewdley Town v Alsager Town, Cammell Laird 1907 v Charnock Richard, Cheadle Heath Nomads v Ashton Town, Easington Colliery v Holker Old Boys, Eccleshall v Hanley Town, FC Oswestry Town v Bustleholme, Garstang v Sunderland West End, Gresley v Winsford United, Harworth Colliery v Stockport Town, Haughmond v Stone Old Alleynians, Hinckley v Ellesmere Rangers, Litherland v Glasshoughton Welfare, Longridge Town v Newcastle University, Maine Road v Maltby Main, Nelson v Seaham Red Star, Nostell Miners Welfare v AFC Liverpool, Padiham v Bedlington Terriers, Parkgate v Chadderton, Pilkington v Atherton LR, Prestwich Heys v 1874 Northwich, Retford United v Daisy Hill, Rylands v Athersley Recreation, Sandbach United v Wem Town, Skelmersdale United v New Mills, St Helens Town v Rossington Main, Staveleye Miners Welfare v Cheadle Town, Swallownest v Vauxhall Motors, West Didsbury and Chorlton v Egerton, Whickham v Squires Gate, Whitley Bay v Barnoldswick Town, Wythenshawe Town v Goole.

 

MANCHESTER PREMIER LEAGUE: Chadderton Reserves v Springhead, Dukinfield Town v Rochdale Sacred Heart, Heyside v Heywood St James, Manchester Gregorians v Bolton County, Old Altrinchamians v Hindsford, Pennington v Stockport Georgians, Royton Town v Walshaw Sports.

More from Sport

Weather

  • Mon

    17°C

  • Tue

    15°C

  • Wed

    17°C

  • Thu

    16°C

  • Fri

    14°C